Andrzejkowy wieczór z Elą Stasiuk

Andrzejkowy wieczór z Elą Stasiuk

30.11 godz. 19:00

Bilety dostępne u managerów.

Ela Stasiuk - wokalistka, autorka tekstów i piosenek. Obdarzona charakterystyczną ciepłą barwą głosu z lekką dozą melancholii. Choć przez wiele lat związana z projektami z pogranicza muzyki elektronicznej (Polivinyl, Syncdrifters) jak sama twierdzi najlepiej odnajduje się w akustycznych przestrzennych klimatach. Koncertowała na wielu scenach dzięki czemu miała okazję do współpracy z takimi artystami jak: Wojtek Olszak, Grzegorz Jędrach (Goya), Kostek Youriadis czy Wojtek Pilichowski, na którego solowej płycie "Fair of Noise" pojawiły się dwa utwory do tekstów wokalistki: "Niemilknący szept", "Skradaj". Obecnie artystka koncertuje ze swoim autorskim materiałem, który tworzy z wyjątkowymi muzykami młodego pokolenia.

"Ma pani wyjątkowy głos i wyjątkowo śpiewa, nie używa pani vibrata. Prowadzi pani długie dźwięki w sposób przecudowny. To jest rzadkość." Kora

"Trzy osoby pokazały taki kawał muzyki w takim krótkim czasie. Absolutnie przepięknie." Adam Sztaba po występie w Must Be The Music

Nick Sinckler Akustycznie

Nick Sinckler Akustycznie

22.11 godz. 20:30

Bilety dostępne u managerów.

Nick Sinckler - amerykański wokalista, nieustannie poszukujący swojego miejsca na Ziemi. Jego artystyczna przygoda rozpoczęła się w Nowym Jorku, gdzie miał okazję współpracować ze znakomitymi muzykami reprezentującymi gatunek soul & r’n’b. Wśród nich znalazły się takie osobowości jak: Ari Gold, Paradise czy Adam Joseph. 

Nick w poszukiwaniu nowych, muzycznych brzmień, po kilkuletniej podróży po Europie w 2007 r. przyjeżdża do Polski. Rodzimej publiczności daje się poznać uczestnicząc w znanym, telewizyjnym programie Fabryka Gwiazd, gdzie dociera do finału i zyskuje rzeszę Fanów. Muzyczny talent, charyzma oraz artystyczna wszechstronność, pozwalają mu na dobre zaistnieć na polskim rynku muzycznym. 

Tuż po programie, Nick wydaje singiel Feel This Love, który szturmem zdobywa listy przebojów. To jego głos słyszymy na intro w znanym programie muzycznym The Voice of Poland czy Surprise Surprise. Nick tworzy muzykę oraz współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, współpracując z polskimi muzykami: Kayah, Natalia Kukulska, T-Love, Wet Fingers, DJ Inox, MacLaro. Twórcza praca wspólnie z DJ Inox (DJ Inox feat. Nick Sinckler) owocuje muzycznymi hitami: "I Like You", "Light Up The Night" czy "I’m on my way".

Kolejny ważny krok w jego artystycznym dorobku to realizacja projektu po polsku. Pierwszy singiel to cover znanego utworu Kayah "Na Językach". Zaraz po nim autorski polski utwór Nicka "życie", którego premiera odbyła się 25.05.2017. Dla swoich Fanów, Nick szykuje kolejny cover po polsku i płytę ze swoimi autorskimi, polskimi utworami. 

Uniatowski Metamorphosis

Uniatowski Metamorphosis